مجموعه کیاپوش شما را به خرید بهترین محصولات روفرشی کشدار روفرشی موکت چمن مصنوعی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کننده موکت درجه یک به صورت عمده

آنچه در این مقاله می خوانید...

موکت درجه یکموکت درجه یکموکت درجه یکمزیت موکتموکت درجه یکشستشوی موکت
موکت درجه یک

مراکز پخش کننده موکت درجه یک به صورت عمده، این محصول را در سرتاسر کشور به شکل گسترده ای پخش و توزیع می کنند و با قیمتی مناسب به فروش می رسانند. برای خرید کلی موکت به این مراکز مراجعه کنید.

موکت درجه یک

موکت درجه یک

چند شرکت و برند داخلی کشور ما تولید کننده عمده موکت درجه یک با بهترین کیفیت و مرغوبیت هستند. از جمله برند پالاز موکت که یک برند معروف و به نام در کشور است. این شرکت تولیدی موکت های مرغوب در طرح و رنگ های زیبا و متنوع و به روز تولید کرده و روانه بازار مصرف می کند و با قیمتی مناسب به فروش می رساند.

موکت درجه یک

مزیت موکت

در سال های اخیر برای پوشاندن کف ساختمان ها از پارکت یا سرامیک و سنگ استفاده می شود. این کف پوش ها زیا، شیک و جذاب هستند اما موکت چندین ویژگی دارد که آن را متمایز می کند.
اول اینکه پوشاندن کف خلنه ها با موکت امنیت و نرمی بیشتری ایجاد میکند و در اثر افتادن روی زمین ضربه کمتری به بدن وارد می شود. دوم اینکه با موکت خانه به صورت خود به خود عایق بندی حرارتی می شود و دیگر نیازی نیست موقع راه رفتن در خانه جوراب یا پاپوش بپوشیم. موکت به شکل طبیعی عایق صوتی هم هست و از انتقال سر و صدا در آپارتمان ها جلوگیری می کند. با موکت بهتر می شود کف خانه را با هر رنگ و سلیقه ای پوشش داد و ان را هر چند وقت یکبار تعویض کرد. هزینه موکت خیلی کمتر از بعضی کف پوش های جدید است. در مکان هایی که لوازم کمی دارد موکت باعث پر شدن فضا می شود و از خالی نشان داده شدن ان جلوگیری می کند. از موکت ها خیلی اسان تر و راحت تر می شود نگه داری کرد.

موکت درجه یک

شستشوی موکت

اگر تمیز نگه داشتن و شستشوی زود به زود موکت برای شما اهمیت دارد، بهتر است موکت هایی بخرید که پرزهای کوتاه و فشرده دارند. این موکت ها هم سبک تر هستند، هم ساده تر شسته و خشک می شوند. جارو زدن، نظافت و تمیز کردن موکت های پرز بلند کار سختی است. این موکت ها زودتر کثیف می شوند و غبار و الودگی و گاه ذرات ریز خوردنی را به خود جذب و بین پرزهایشان پنهان می کنند. موکت رنگ تیره هم آلودگی را کمتر نشان می دهد. برای خانواده های شلوغ موکت سبک و کم پشت بهتر است.

ابراهیم مهوری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

phone icon شماره تماس: 09120566780

مجموعه کیاپوش شما را به خرید بهترین محصولات روفرشی کشدار روفرشی موکت چمن مصنوعی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید